KURUMSAL

Hakkımızda

   Erinan Hukuk; uzun yıllardan günümüze kadar gelişerek büyüyen, özellikle Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış ekibi ve gerek doktrin görüşü gerekse de emsal kararları ile uzman ve dinamik Avukat kadrosuyla Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından biridir. 

   Yerli, yabancı ve çok uluslu şirketlerden oluşan müvekkil portföyüne sunulan sonuç odaklı çalışmaları ile seçkin bir hukuki destek sağlamaktadır.  

   İstanbul merkezli Hukuk büromuz, Türkiye’de ilk olan ve Türkiye’nin başlıca şehirlerinin hepsinde işbirliği içinde çalıştığı muhabir avukatları sayesinde müvekkillerin taleplerine derhal cevap verebilmekte, her müvekkille karşılıklı güvene dayalı uzun soluklu işler tesis etmekte ve müvekkillerin kendilerine özgü çalışma sistemlerini kavrayarak onlara destek olmaktadır. Tüm çalışmalarımızda gizlilik esasına yüksek hassasiyet gösterilmektedir.

   Erinan Hukuk; branş avukatlık sistemini Türk Hukuk sisteminde uygulayarak bir ilke imza atmıştır. Branş avukatlık sistemi ve her branşta oluşturulan alt kadro ile hızlı ve çözüm odaklı olmuştur.

Erinan Hukuk; Avukat Ali Abdullah ERİNAN yönetiminde:

1 Kurucu Yönetici Avukat, 10 branş Avukatı, 1 İcra Departman Yetkilisi, 6 icra takip personeli ve 5 asistan olmak üzere toplamda 23 kişi ile hizmet vermektedir.

0 532 44 087 44